cheesily قالیباف خانواده خبرنگار مازندران

cheesily: قالیباف خانواده خبرنگار مازندران مدافع حرم استان مازندران شهدای مدافع حرم نماینده ولی فقیه باشگاه خبرنگاران جوان

گت بلاگز اخبار حوادث دام شیطانی کارگر صافکاری جهت پسر نوجوان

کارگر 21 ساله صافکاری به بهانه رساندن پسر نوجوان او را ربوده و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرد. 

دام شیطانی کارگر صافکاری جهت پسر نوجوان

دام شیطانی کارگر صافکاری جهت پسر نوجوان

عبارات مهم : ایران

کارگر 21 ساله صافکاری به بهانه رساندن پسر نوجوان او را ربوده و در دام شیطانی اش گرفتار کرد.

به گزارش جام جم، اوایل بهمن سال گذشته پسری 13 ساله همراه والدینش به شعبه 16 اداره پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و از پسری21 ساله به اتهام آزار شیطانی شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: شب اتفاق همراه دو نفر ازدوستانم در نزدیکی میدان خراسان بودیم و می خواستیم به محله دیگری برویم. دوستانم سوار دوچرخه خود شدند و رفتند. ولی من منتظر ماندم تا دوست دیگرمان بیاید و مرا با خود ببرد که نیامد. جوان موتور سواری آمد. او زمانی که مقصدم را پرسید سوارم کرد، ولی عوض کردن مسیر داد و زیر پل بزرگراه امام علی رفت و در آنجا مرا مورد آزارو اذیت قرارداد.

دام شیطانی کارگر صافکاری جهت پسر نوجوان

وی افزود: جوان شیطان صفت می گفت این بلا را سر چندپسر دیگر هم آورده هست. او مرا در جنوب شهر رهایم کرد. بعداز بازگشتم به منزل چند شبانه روز کابوس می دیدم و گریه های شبانه ام در خواب نهایی نداشت. آخر ماجرا را به خانواده ام گفتم و جهت شکایت آمدیم.

پرونده ای در شعبه هشتم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل و با دستور بازپرس رضوانی تحقیقات در این باره ادامه یافت تا این که چند روز پیش ماموران موفق به شناسایی هویت مالک موتورسیکلت شدند. او به پلیس آگاهی احضار شده است و در جریان تحقیقات معلوم شد موتور را به پسری 21 ساله به نام اسماعیل که در صافکاری کار می کند فروخته ولی هنوز سند موتور را به نام وی ثبت نکرده هست. همین سرنخ کافی بودکه هویت متهم لو برود. او دو روز پیش زمانی که به محل کارش می رفت شناسایی و بازداشت شد.

کارگر 21 ساله صافکاری به بهانه رساندن پسر نوجوان او را ربوده و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرد. 

متهم در بازجویی اولیه اظهاراتی ضد و نقیض مطرح کرد ولی زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرار داده شد سکوت خودرا شکست و به این جنایت سیاه اعتراف کرد.

متهم به افسر تحقیق گفت: من تا کلاس پنجم درس خواندم و شش برادر و سه خواهردارم. از 9 سال پیش به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم و مشغول صافکاری بودم و در این سال ها شب ها پیش خواهرم و شوهرش می ماندم. آن شب با دیدن پسر نوجوان که تنها بود، وسوسه شدم و با ربودن وی، او را در دام شیطانی ام گرفتارکردم. بعد تهدیدش کردم که اگر از من شکایت کند دوباره این بلا را سرش می آورم. فکر می کردم با این تهدیدها او هیچ وقت شکایت نکند و دستگیر نشوم که در اشتباه بودم.

متهم روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شد. تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از دیگر جرایم سیاه او ادامه دارد. افرادی که در دام جوان موتور سوار افتاده اند، می توانند جهت شکایت از وی به اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کنند.

دام شیطانی کارگر صافکاری جهت پسر نوجوان

واژه های کلیدی: ایران | موتور | نوجوان | تحقیقات | پلیس آگاهی | موتورسیکلت | موتور سواری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog