cheesily قالیباف خانواده خبرنگار مازندران

cheesily: قالیباف خانواده خبرنگار مازندران مدافع حرم استان مازندران شهدای مدافع حرم نماینده ولی فقیه باشگاه خبرنگاران جوان

گت بلاگز بین‌الملل ایرانی‌ها در پی گسترش نفوذ خود در خاورمیانه هستند/ اسرائیل باید از خود دفاع کند , گرافه‌گویی مقام سابق صهیونیست

مدیرکل پیشین وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی بی‌اساس، کشور عزیزمان ایران را به تلاش جهت زیاد کردن نفوذ خود در منطقه متهم کرد.

ایرانی‌ها در پی گسترش نفوذ خود در خاورمیانه هستند/ اسرائیل باید از خود دفاع کند , گرافه‌گویی مقام سابق صهیونیست

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ «دور گلد»، مدیرکل پیشین وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز مدعی شد: کشور عزیزمان ایران به دنبال زیاد کردن نفوذ خود در منطقه است.

خبرنگار شبکه تلویزیونی فاکس نیوز از این مقام صهیونیست پرسید: در 34 سال گذشته اوضاع عوض کردن کرده هست. در سال 1978 ارتش های عربی، اسرائیل را ترساندن می کردند. حالا شما شاهد تهدیدات متفاوتی جهت اسرائیل هستید. آیا شما در دیدار آتی ترامپ به اسرائیل با وی راجع به این عنوان صحبت خواهید کرد؟

عبارات مهم : توافق

«دور گلد» در پاسخ گفت: البته هیچ فردی نمی تواند این عنوان را تضمین کند که خاورمیانه در پنج، ده و یا پانزده سال آتی چه وضعی خواهد داشت. هر فردی که وانمود کند که می تواند این آینده نگری را داشته باشد، اشتباه بزرگی مرتکب شده است است.
وی با مطرح کردن ادعاهایی علیه کشورمان افزود: آنچه که بهار عربی به ما آموخت این بود که آنچه که دیروز فرض می کردیم وجود دارد فردا می تواند وجود نداشته باشد. بنابراین اسرائیل نیاز دارد که از خود در برابر تمامی احتمالات حفاظت کند. ایرانی ها هم اکنون به دنبال زیاد کردن نفوذ خود از خلیج فارس تا دریای مدیترانه هستند. آنها به دنبال زیاد کردن نفوذ خود در عراق، سوریه و لبنان هستند.
خبرنگار پرسید: با توجه به سفر آتی مدیر جمهور ترامپ (به فلسطین اشغالی)، او گفته است که به دنبال رسیدن به توافق (بین فلسطینیان و صهیونیست ها) هست. توافق به عقب نشینی دو طرف از مواضعشان نیازمند هست. آیا اسرائیلی ها طرحی در نظر دارند که بر سر میز مذاکره مطرح کنند که متفاوت باشد و به منزله انگیزه ای جهت توافق باشد؟
مدیرکل پیشین وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گفت: پیش از آنکه راجع به عقب نشینی اسرائیل صحبت کنیم اجازه بدهید ما از خود یک پرسش اساسی را بپرسیم. آیا ما توانسته ایم موارد مورد اختلاف بین دو طرف را از بین ببریم و این شکاف ها را پر کنیم. بسیاری از ما جهت بیش از 15 سال در مذاکرات حضور داشته ایم. ما به این نتیجه رسیده ایم که توافق نهایی باید تمامی پرسشها از جمله بیت المقدس (قدس اشغالی)، عنوان امنیت، مرزها را در بر بگیرد که هم اکنون این پرسشها مطرح نیستند. ما باید در این رابطه اقدام کنیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: توافق | اسرائیل | اسرائیل | صهیونیست | خاورمیانه | وزارت خارجه | رژیم صهیونیستی | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog